Hakkımızda

AK MAKİNAYarım Asrın Üzerinde
Tecrübe ve Güven

1969'dan beri

1969'dan beri... Ak Makina 1969 yılından günümüze kadar ülke sanayimizin gelişiminde, ulusal ve uluslararası bir çok platformda çok önemli başarıların altına imza atmıştır. 47 yıl önce üretmiş oldukları takım tezgahları sanayi de hala aktif olarak çalışmakta olup yüksek teknoloji mühendisliği tecrübesi ve dünya markaları ile olan teknik iş ortaklığından oluşan güçle, bir çok sektöre üst düzey hizmetlerini sürdürmektedir.

1969 yılında ülkemizin 4. takım tezgâhı fabrikasını kurmuş olmaktan ve hala aktif bir şekilde çalışan üretim makinelerimizi ülke sanayisine kazandırmış olmaktan gurur duymaktayız. CNC tezgahları, plastik ve metal enjeksiyon makinaları, pres hatları, sac işleme makinaları, robot otomasyon sistemleri, üniversal takım tezgahları ürünlerinin satış, planlama ve servis hizmetleri ile ülke sanayimizin önemli kuruluşlarına çözüm ortağı olmuştur. Anahtar teslimi yüzlerce üretim projenin altına Türk mühendisleri ile imza atarak ülke gelişiminde büyük katkıda bulunmaya devam etmektedir.

cnc hakkımızda

15 Yıldır Avrupa Şampiyonu
Her sene olduğu gibi bu senede Avrupa Şampiyonu Olduk.

cnc akmakina

Sanayi Sektöründe Yarım Asrın Üzerinde Tecrübe

İdeal Matkap Fabrikası Hadımköy İstanbul Bizler, ülke sanayisindeki üretim faaliyetlerimize 40 yıl önce başladık. 1969 yılında ülkemizin 4, takım tezgahı fabrikasını kurmuş olmaktan ve hala aktif bir şekilde çalışan üretim makinelerimizi ülke sanayisine kazandırmış olmaktan gurur duymaktayız. İdeal Matkap, 10 yıl sürede 1.500 adet Şanzumanlı matkap, Planya ve Torna tezgahları üretmiştir.

  • Mükemmel Teknoloji
  • Standart Üstü Servis
  • Hızlı Geri Dönüş
  • Yüksek İş Gücü