Tel: +90 212 612 87 00 (pbx) Email: info@akmakina.com.tr

Hakkımızda

Adım adım çözüm, anahtar teslimi hizmet

1969'dan beri...


Ak Makina 1969 yılından günümüze kadar ülke sanayimizin gelişiminde, ulusal ve uluslararası bir çok platformda çok önemli başarıların altına imza atmıştır. 47 yıl önce üretmiş oldukları takım tezgahları sanayi de hala aktif olarak çalışmakta olup yüksek teknoloji mühendisliği tecrübesi ve dünya markaları ile olan teknik iş ortaklığından oluşan güçle, bir çok sektöre üst düzey hizmetlerini sürdürmektedir.


1969 yılında ülkemizin 4. takım tezgâhı fabrikasını kurmuş olmaktan ve hala aktif bir şekilde çalışan üretim makinelerimizi ülke sanayisine kazandırmış olmaktan gurur duymaktayız.


CNC tezgahları, plastik ve metal enjeksiyon makinaları, pres hatları, sac işleme makinaları, robot otomasyon sistemleri, üniversal takım tezgahları ürünlerinin satış, planlama ve servis hizmetleri ile ülke sanayimizin önemli kuruluşlarına çözüm ortağı olmuştur. Anahtar teslimi yüzlerce üretim projenin altına Türk mühendisleri ile imza atarak ülke gelişiminde büyük katkıda bulunmaya devam etmektedir.


1969

İdeal Matkap Fabrikası Hadımköy İstanbul Bizler, ülke sanayisindeki üretim faaliyetlerimize 40 yıl önce başladık.

1969 yılında ülkemizin 4, takım tezgahı fabrikasını kurmuş olmaktan ve hala aktif bir şekilde çalışan üretim makinelerimizi ülke sanayisine kazandırmış olmaktan gurur duymaktayız.

İdeal Matkap, 10 yıl sürede 1.500 adet Şanzumanlı matkap, Planya ve Torna tezgahları üretmiştir.

Satış Sonrası


Deneyimli satış personelimiz, müşterilerimizin hedeflediği yatırımları ileri teknoloji kapsamında ve en uygun fiyat aralığı ile sahip olabilmeleri için çalışmaktadırlar.
- Üretim Planlama (Anahtar Teslim Proje Hizmetleri) Dünyanın tüm üretim sektörlerine yönelik ”Turnkey Project” konusunda uzmanlaşmış distiribitörlerimizin mühendislik destekleriyle anahtar teslimi fabrika otomasyon hatları kurulmaktadır.
- Kredi Hizmetleri Müşterilerimize güncel ve ekonomik şartlarda tedarik edilmek istenen ürün ile ilgili en uygun kredi ve devlet destekleri hizmeti uzmanlarımızca verilmektedir.
- İthalat (Akreditif, Yükleme ve Gümrük Hizmetleri) Alımı gerçekleştirilen ürünün alıcı adresine kadar tüm L/C Akreditif, yurtiçi ve yurtdışı yükleme organizasyonu, nakliye ve sigorta ile ilgili tüm hizmetler ithalat departmanı çalışanlarımızca desteklenmektedir.


Referanslarımız