Tarih :


Değerli Müşterimiz,
İş bu form ile servis talebiniz üzerine, aşağıdaki servis şartlarını ve teknik destek hizmeti ücretli ise hizmet sonrası gönderilecek teknik destek faturasını ödemeyi kabul ve taahhüt ediyorsunuz. Hizmet personelimiz servis raporunu 2 nüsha düzenleyecek ve tarafınıza her ikisini de onaylattıktan sonra birini size bırakacaktır.


Servis Şartları;

1- Garanti : Makina garanti süresi içinde, üretim hatalarından kaynaklanan arızalar için servis hizmetimiz ücretsizdir. Ancak kullanım, operatör, programlama, şebeke elektriği, yer değiştirme veya taşıma, yetkili servis dışı müdahale, bakım koşullarının uygulanmamasından ve v.s. kaynaklanan arızalar garanti kapsamını içermemektedir.

2- Ücretlendirme : Garanti kapsamı haricindeki
Müdahale başlangıç saatini takiben 1(bir) saatlik servis hizmeti 80$ Dolar (Seksen Dolar),
İlave her saat için servis hizmet bedeli 45 Dolar (Kırkbeş Dolar)’dır. Servis hizmet bedellerine yol ve konaklama bedelleri dahil olmayıp servis faturasına ilave edilecektir. Parça değişimi gereken durumlarda parça fiyatı ayrıca tahsil edilir. Fiyatlara KDV dahil değildir.
Önemli Not: “YETKİLİ SERVİSİN DIŞINDAKİ YAPILAN MÜDAHALELER SONUCUNDA OLUŞAN PROBLEMLER İÇİN YUKARIDA BELİRTİLMİŞ OLAN ÜCRETİMİZ GEÇERLİ DEĞİLDİR”

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.
Formu eksiksiz doldurarak 0212 567 57 95 nolu faksa göndermenizi rica ederiz.
AK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Abdi İpekçi Caddesi No:58 P.K. 34030 Bayrampaşa / İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel : +90 212 612 87 00 (pbx) +90 212 493 0 144 Fax. : +90 212 567 57 95
Eposta: servis@akmakina.com.tr
Web : www.akmakina.com.tr
Firma Kaşe ve İmzası